• Хотинські вісті

Бійці ушанували пам’ять побратимів-захисників Донецького аеропортуНа Буковині ветерани бойових дій на сході вшанували пам’ять своїх трьох побратимів-кіборгів Володимира Бузенка, Юрія Кушніра та Олександра Боднарюка, які загинули під час оборони Донецького аеропорту.


– Ми прийшли сюди згадати наших героїв. Один з них, Юрій Кушнір – мій друг. Разом ми були в АТО, мріяли про перемогу та про те, як повернемося додому. Але повернувся я один. Пам’ять про них залишиться світлим спогадом і нагадуватиме про ціну нашої з вами свободи. Бійці заплатили за неї своїми життями, – поділився начальник Чернівецького відділу Мінветеранів Ярослав Нагорняк.


Відбулася і зустріч із батьками та родинами загиблих захисників.– Ми постійно на зв’язку з рідними наших загиблих побратимів. Наш відділ Мінветеранів займається питаннями їхнього соціального захисту та допомагає вирішувати питання щодо забезпечення прав ветеранів та їхніх родин, – додав Ярослав Нагорняк.


Разом з родинами загиблих ветерани віддали шану загиблим на Сході України на Алеї Слави у Чернівцях.

Авторка – Галина Єреміца.

Джерело – сайт Міністерства у справах ветеранів України.


44 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/