• Хотинські вісті

Бійцям-добровольцям повезли вантаж


Хоч допомогу добровольцям збирати все важче, та волонтери не полишають цю роботу. Бо така підтримка потрібна бійцям, котрі в холодних окопах боронять країну і мирне небо над нами.


Сьогодні мікроавтобус із найнеобхіднішим з Хотина вирушив на схід країни, а саме в Авдіївку. Вантаж везуть добровольці, учасники громадської організації "Тактична група 4.5.0".


– Добровольці стоять на найважчих ділянках фронту, це підрозділи, які шість років не фінансуються, існують тільки за підтримки українського народу, – зазначив керівник "Тактичної групи 4.5.0" Олександр Паращук. – Це наші побратими, ми їдемо на ротацію. І хочу подякувати парафіянам Православної Церкви України, педагогам і дітям, які долучилися до збору вантажу. А також меценатам, хотинським підприємцям, котрі постійно, з року в рік допомагають захисникам. Їх небагато, але вони надають суттєву підтримку. І нехай мине Божа кара тих, хто "втомився від війни" і "туди не посилав"!


Поїздка відбулася за підтримки Хотинської ОТГ (зокрема виділено кошти на пальне).


Учасники бойових дій займаються і патріотичним вихованням підлітків. Зокрема нещодавно інструктори "Тактичної групи 4.5.0" у національно-вишкільному таборі "Добринівці" провели заняття для дітей зі снайпінґу (основ високоточної стрільби).


А 29 січня, з нагоди 102-ої річниці битви під Крутами, для школярів Хотина організували перегляд українського історичного екшн-фільму «Крути 1918». Після демонстрації стрічки, що відбулася у будинку дітей та учнівської молоді, організатори наголосили: українці мають здолати ворогів, зробити все, щоб трагедії Батурина та Крут, Донецького аеропорту та Іловайська більше не повторювалися. А для цього необхідно повсякчас плекати в собі переможну силу і віру. Разом переможемо!

28 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/