• Хотинські вісті

Бізнес починають штрафувати за клієнтів без масокМаксимальна сума штрафу становить 5100 гривень


З четверга, 14 січня, в Україні почав діяти закон про штрафи для бізнесу за порушення маскового режиму клієнтами і персоналом. Напередодні закон опублікували в "Голосі України".


Як зазначається, тепер за допуск клієнтів або працівників без масок або респіраторів у громадську будівлю або споруду чи громадський транспорт власникам бізнесу доведеться сплатити штраф – від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3400 грн до 5100 грн). Про це повідомляє Українська правда.


Очікується, що такий крок мотивуватиме власників бізнесу не пускати в приміщення клієнтів, які порушують масковий режим.


Як зазначається, складати постанови про накладення штрафів повинні уповноважені посадові особи територіальних органів влади.


Нагадаємо, з 21 листопада 2020 року в Україні почали штрафувати громадян за перебування в громадських будівлях і громадському транспорті без захисних масок.

7 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/