• Хотинські вісті

Буковинця, який запускав феєрверки, запросили до військкоматуПоліцейські швидко розшукали порушника


Відео із салютами поширили у соцмережах місцеві жителі, яких обурило використання піротехніки у військовий час. Співробітники поліції миттєво відреагували на допис і встановили винуватця. За свої дії чоловік відповідатиме перед судом, повідомляє поліція Чернівецької області.


Орієнтуючись по опублікованому відео, працівники Чернівецького районного управління поліції спільно з патрульними поліцейськими встановили приблизне місце події, опитали можливих свідків та очевидців. Правоохоронці з’ясували, що феєрверки запускав зі свого обійстя 38-річний чернівчанин.


Чоловік пояснив поліцейським, що мав удома піротехніку і діти попросили показати їм салюти. Не подумавши про наслідки, він використав феєрверки. При цьому чернівчанин порушив правила безпеки.


Співробітники поліції склали на чоловіка протокол за статтею 195-6 (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Цей протокол буде скеровано до суду для розгляду і прийняття відповідного рішення.


Також правоохоронці запросили порушника до військкомату, де йому вручили повістку.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

403 views0 comments