• Хотинські вісті

Буковинець пробував довести, що вимога носіння маски незаконнаПроте суд не виграв

У Чернівецькій області порушник карантину подав до суду на поліцейського, який склав на нього протокол через відсутність маски у публічному місці. Проте суд відмовив чоловіку в задоволенні його позову.


Про це повідомляє molbuk.ua з посиланням на відповідні матеріали Новодністровського міського суду.


У документі йдеться, що 21 жовтня поліцейський склав адмінпротокол на заявника через те, що він перебував у приміщенні магазину без засобів індивідуального захисту. Зокрема, йшлося про штраф у розмірі 170 гривень.


Чоловік вважає, що, оскільки здоровий, то не зобов’язаний одягати маску. А її носіння, на його думку, має рекомендаційний характер. Окрім того, буковинець вважає, що встановлення обов’язку носіння масок обмежує його конституційні права і свободи, а поліція не уповноважена на складання протоколів чи постанов через відсутність у людей засобів індивідуального захисту.


У своєму позові чоловік просив закрити провадження у справі за адмінпротоколом, складеним щодо нього, визнати дії інспектора поліції протиправними, а також стягнути з правоохоронця судові витрати.


Новодністровський міський суд відмовив позивачу у задоволенні його позову. У судовому рішенні вказано також, що на нього можна подати апеляцію протягом десяти днів з дня його винесення.

9 views0 comments