• Хотинські вісті

«Будова+»: будматеріали на різний гаманець

У Хотині відкрився новий магазин з будівельними матеріалами «Будова+», із низькими цінами, великим асортиментом і навіть вперше представленою в місті продукцією.

На правах реклами

Адреса: вул. Шевченка 58 (по дорозі до автовокзалу).

Офіс магазину працює з 8:00 до 18:00 год, з понеділка по суботу.


Сервіс забезпечує приємну систему знижок у розмірі 3, 5 і 7%, у залежності від суми покупки. І доставку додому, що дуже актуально у період карантину. Замовлення можна здійснити по телефону, тому навіть не доведеться виходити з дому. А якщо сума замовлення становить більше 3 тис грн – доставка безкоштовна. Номер телефону для замовлення: 063-34-40-391.

Якщо ви купили багато будматеріалів, а після ремонту у вас залишилися не використані, то у «Будові+» є можливість повернути. Головне пред’явити накладну і щоб матеріали були не розпаковані.


Тут можна знайти усе: від цементу, штукатурного розчину, самовирівнюючої суміші для підлоги і клею для різних монтажних робіт чи шпаклівки до пінопласту, гіпсокартону, сітки чи фарби і щіток, навіть рулеток та шпателів. Словом, усе для ремонту від А до Я. Важливо і те, що є будматеріали на різний гаманець: бюджетні та люксові. До речі, бюджетні матеріали фірми «СБС» представлені в місті вперше, а якістю не поступаються відомій фірмі «Ceresit».

– У нашому магазині кожен може знайти для себе усе необхідне. Представлено товари від великої кількості виробників на різну ціну та вподобання, – запевняє один з власників магазину Валерій Ситник.

– Наше головне правило – доступна ціна і хороша якість. Тому у магазині можна придбати досить не дорогі, проте якісні будівельні матеріали. Наприклад, вже є часті покупці, які беруть саме товари фірми «СБС», у тому числі й професійні майстри, які роблять ремонти. Бо перевірили і зрозуміли, що суттєвої різниці у порівнянні з фірмою «Ceresit» немає, а ціна у половину нижча. Це важливо, адже нині ремонт людям обходиться досить дорого, а їм ще хочеться, щоб він довго «прослужив», – каже він.


Також Валерій Ситник розповів, що це сімейний бізнес, а співзасновниками є його син Артур та свояк (брат дружини) Денис. І разом вони вже планують розширення магазину, скоро тут можна буде придбати електропровідні товари і сантехніку.


(На правах реклами)

39 views0 comments