• Хотинські вісті

Благодійність: райлікарні передали апарат для виходжування недоношених дітей


Щоб зберегти здоров’я і життя передчасно народжених малюків, яких називають "ранніми пташками", необхідне спеціальне обладнання.

Сьогодні пологове відділення Хотинської райлікарні отримало як гуманітарну допомогу апарат для виходжування недоношених дітей. Він не новий, але німецького виробництва. Передав його представник благодійного фонду "Спасемо Україну" за сприяння релігійної місії з Німеччини Микола Снігуряк.


Допомагає і бійцям, і лікарням


Цей благодійник уже не вперше приїжджає із гуманітарною допомогою у медзаклади Чернівців та Хотинську райлікарню. Раніше сюди привозив п'ять інвалідних візків, підгузки. Каже, що за можливості допомагатиме й надалі. Але основне, чому приділяє найбільше часу – це підтримці наших захисників.


"За 5 років війни побував на сході України 52 рази. Веземо одяг, харчі. Також навідуємо вдів загиблих бійців. Не зі слів знаю, скільки лиха принесла ця війна, скількох діток залишила сиротами. І як потрібна підтримка нашим захисникам. Тож цю справу не маю права полишати", – каже він.– Така апаратура допомагає "виходжувати" недоношених немовлят: підтримує оптимальну температуру та подає кисень, – розповідає завідувачка пологовим відділенням Зінаїда Дорош. – У нас є подібні апарати, але вони уже не нові, тому оновлення знадобиться. Звісно, одержаний подарунок спочатку треба протестувати.


Останніми роками ми одержали й інше обладнання для відділення: апарат штучної вентиляції легень, столик з підігрівом, кардіомонітори, щоб контролювати серцебиття немовлят. До нас привозять породіль з патологіями з усього району, – розповіла завідувачка.


31 views0 comments