• Хотинські вісті

Благодійний патріотичний концерт відбувся у ХотиніЗ любов'ю до України та надією на мир

Вражаючі постановки і зворушливі пісні та композиції – таким запам’ятався благодійний патріотичний концерт, який сьогодні зібрав жителів громади і переселенців у залі Хотинського будинку народної творчості та дозвілля.


Спочатку для малечі повчальну і цікаву казку "Жила собі сироїжка" показали актори Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Ольги Кобилянської.


Далі незабутній патріотичний концерт подарували талановиті колективи Хотинської громади та обласного театру імені Ольги Кобилянської.


Він розпочався з Гімну України, всі присутні встали і співали разом. Любов до України та велике прагнення миру звучало у кожному творі та ноті. Торкнулася серця кожного пісня «Повертайся живим» та інші на цю тематику.Звучали чудові пісні про неньку-Україну, рідну мову у виконанні дитячих та дорослих колективів, а також молитви за мир та захисників.Потужним завершенням вечора стали постановки акторів обласного театру. Вони вражали до глибини душі, аж на очі наверталися сльози. Тож глядачі їм дякували стоячи, проводжали гучними оваціями. А представник Агенції розвитку міста Іван Гутнік вручив подяки від Хотинської міської ради.Під час виступів проводився збір коштів на потреби наших захисників та вимушених переселенців. Концерт відбувся за підтримки Хотинської міської ради.


34 views0 comments