• Хотинські вісті

Благодійний марафон для дітей із школи-інтернатуЮні актори вразили старою казкою на новий лад – «Червона Шапочка – мафіозний блокбастер»


Проєкт «Подаруй дітям казку» уже багато років діє у КЗ «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1» задля розвитку творчих здібностей дітей, їхньої комунікабельності.


А щороку 3 грудня уже традиційно вчителі та учні інтернату проводять благодійний марафон, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю. Мета – привернення уваги до проблем тих, хто від народження або з дитинства має інвалідність. Цьогоріч завдяки підтримці Хотинської міської ради та районного будинку дітей та учнівської молоді захід відбувся на сцені цього закладу.


І діти, і гості благодійного дійства на деякий час відірвалися від буднів і опинилися у чудовій казці на новий лад «Червона Шапочка – мафіозний блокбастер». Таку цікаву виставу під керівництвом наставників (педагогів Олени Бойко та Світлани Дементьєвої-Змерзлюк) підготували учні цієї школи. Викладачі подбали про гарні костюми, а про грим – працівник закладу Лариса Банар.


Разом з казковими героями присутні сміялися та співпереживали, щиро аплодували творчим зірочкам школи-інтернату. У фіналі, як у справжній казці, добро перемогло зло.

Для дітей також виступили вихованці будинку дітей та учнівської молоді, вокальна студія «Домінанта» виконала пісню «Ми за мир!».Із прекрасним виступом, творчим успіхом привітали юних акторів та їхніх наставників директор КЗ «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1» Віктор Курганецький, начальник відділу освіти РДА Альона Колесникова, секретар міської ради Хотинської ОТГ Роман Савіцький, депутати міської ради Андрій Медвецький та Андрій Курочкін, представник Хотинського терцентру соціального обслуговування Олександра Заінчковська, волонтер Корпусу Миру Рейчел Най, керівник благодійного фонду «М’ята» Таїсія Цуркан, засновник громадської ініціативи «Дитяча мрія» Любов Петрова, директор БДУМ Олеся Нестор. Вони відзначили чудову акторську гру школярів та побажали їм нових досягнень і здійснення мрій. Благодійники надали допомогу школі-інтернату.

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/