• Хотинські вісті

Благодійний концерт провели у Бочківцях


Того дня, а саме на Покрову, уся бочковецька громада готувалася до проведення благодійного концерту «З добром у серці». Зрання метушилися господині коло печі, лунали репетиції народних пісень, а дітвора приміряла святкове вбрання...

«Повернемо у моду доброту...», – лунали девізом зі сцени слова ведучих Ігоря Бойко та Аліни Гончар, що торкалися кожного серця.


«Для людей і від людей, від серця до серця...», – так коментує мету благодійного концерту сільський голова Бочківців Ніна Боднар. Про важливість доброти і милосердя розповів отець Олег, настоятель Свято-Михайлівської церкви.


Високий рівень підготовки концертних номерів показали учні Бочковецького навчально-виховного комплексу (директор Наталія Молдован). Вокальний супровід забезпечував ансамбль місцевого Будинку культури (директор Валерій Банар), а також Олександр Тулюлюк, В’ячеслав Молдован, Михайло Білик, Павло Слюсар, Юрій Кожуленко, В’ячеслав Паска, а також самобутня вокальна група бочковецьких газд.Приємно вразили вдалі спільні концертні номери учнів з Грозинців, Шилівців та Бочківців. Почесними гостями свята стали депутати районної ради Юрій Пасічник та Михайло Руснак, Грозинецький сільський голова Василь Гавриш, поетеса Тетяна Швець-Миколів, а також жителі сусідніх сіл Грозинців та Шилівців.


А завершився захід частуванням, де бочківчани з різних кутів села представили свої традиційні вишукані страви.

Розпочату на Покрову благодійну акцію милосердя у Бочківцях планують продовжити до храмового свята (21 листопада).


Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу жителям села з обмеженими фізичними можливостями та особливими потребами. А свято «З добром у серці» бочківчани запропонували проводити щорічно.

Аліна Гончар, член виконавчого комітету Бочковецької сільської ради.

40 views0 comments