• Хотинські вісті

Благодійна акція: долучайтесь!


Стань святим Миколаєм – здійсни мрію дитини, яка щиро чекає і вірить у диво!

Щороку діти з нетерпінням чекають Дня святого Миколая, щоб здійснилась найзаповітніша мрія, і вони отримали найбажаніший подарунок. На жаль, не до всіх діток приходить добрий чарівник у вигляді мами, тата чи бабусі з дідусем.

У вихованців інтернатів мрії і прохання зовсім інші, вони просять, щоб у сім’ї наступив спокій, батьки не вживали алкоголь і ніхто нікого не ображав. Щоб усі люди жили у дружбі та любові, були здорові, учні ходили до школи, а в Україні настав мир.

І для себе ці діти просять не нові планшети чи дорогі забаганки, а нерідко про елементарні речі, наприклад зимове взуття чи шапку.

Чимало дітей позбавлені батьківської турботи, їх не балують подарунками. Проте кожен з нас здатен зробити їх щасливішими, створити у День Миколая свято.

Разом із редакцією газети «Хотинські вісті» ви можете здійснити чиюсь мрію. Саме з цією метою ми організовуємо акцію «Стань святим Миколаєм» і оголошуємо збір коштів та пошук меценатів на подарунки для вихованців Хотинської спеціальної школи №1.

Учні спецшколи мріють про такі звичайні, але вкрай потрібні речі: зимове взуття, спортивний костюм, кросівки чи куртку, шапочку і рукавиці, шкарпетки, а також солодощі. Так, саме про це здебільшого просять вихованці закладу у своїх листах до святого Миколая, які вже почали активно надсилати до редакції.

Щотижня у часописі ми публікуватимемо їхні листи, за якими ховаються не лише мрії, але й складні життєві історії дітей, яких обділила доля, родини яких опинилися у складних життєвих обставинах.

Редакція прозвітує про усі зібрані кошти, зробимо фотозвіти усього придбаного.

Просимо долучитися до акції хто чим може: важлива матеріальна та інформаційна підтримка! Реквізити: 4149 4390 1882 0948 Ганчук Надія Ярославівна

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/