• Хотинські вісті

Атовці Хотинщини вийшли на акцію протестуУ Хотині ветерани бойових дій на сході держави вийшли на акцію протесту проти підписання Україною Мінських угод за «формулою Штайнмаєра».


«Ми, ветерани московсько-Української війни, проти підписання Мінських угод. за «формулою Штайнмаєра». Це зрада! Загинули тисячі хлопців і дівчат, наших побратимів, а зараз відступити?», – сказав учасник бойових дій Андрій Коломеєць. І поділився своїми думками щодо можливого подальшого розвитку подій: «Зараз роздерибанять державу хто як захоче? Якщо надати особливий статус Донбасу, то теж саме потім може захотіти Закарпаття, Буковина, інші області. Так пропаде наше держава, за яку загинули багато людей. Тому ми проти цього!».


– На тій землі пролита кров наших бійців, і моя та моїх побратимів у тому числі. За кожен сантиметр цієї землі були віддані життя! І зараз відвести війська? Мені це не вкладається в голові. Добровольці ніколи не складуть зброю до повного завершення війни... Це наша Богом дана земля. Ніхто не має права її ділити, продавати, будь що робити з нею, – зазначив Олександр Паращук.

Бійці були небагатослівними. А завершили акцію дружними вигуками: «Слава Україні!. Героям слава!».


104 views0 comments