• Хотинські вісті

Антитерористичні навчання СБУ розпочалися на БуковиніУ Чернівецькій області 20 квітня розпочалися масштабні багатоетапні антитерористичні навчання СБУ. Під час тренувань посилена увага приділятиметься відпрацюванню дій із захисту стратегічно важливих об’єктів та кордонів держави.


Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам.


У ході тренувань під посиленим захистом перебувають об’єкти критичної інфраструктури, в тому числі енергетичної і транспортної систем.


У навчаннях беруть участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, Держприкордонслужби, Національної гвардії, Збройних сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.


Тренувальні заходи проводяться в умовах, максимально наближених до реальних та з неухильним дотриманням прав і свобод громадян.

Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.


СБУ звертається до буковинців та гостей краю із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Крім того, просимо громадян інформувати правоохоронців за номером телефону довіри (0372) 54-02-04 у випадку:


- прибуття чи перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

- появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

- виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

- отримання інформації про наміри здійснення терористичної і диверсійної діяльності або інших протиправних дій.


Дякуємо за розуміння необхідності проведення антитерористичних навчань.


Пресслужба СБУ в Чернівецькій області

31 views0 comments