• Хотинські вісті

Акція «Створюємо ліси разом» розпочалася на Хотинщині

Зелена країна для кожного з насЛісівники ДП «Хотинський лісгосп» у рамках громадської акції «Створюємо ліси разом», яка розпочалася 1 жовтня і триватиме до 30 листопада 2021 року провели тематичні зустрічі в низці освітніх закладів Дністровського та Чернівецького районів, на яких проінформували школярів з участю та умовами програми президента України «Зелена країна», а також залучення їх для створення скверів, парків, нових лісів. Учнівська молодь запевнила працівників лісового господарства у своїй допомозі.


Зокрема, представники Хотинського лісгоспу відвідали своїх підопічних – членів Полянського шкільного лісництва. Учням прочитали лекцію на тему «Життя лісу: проблеми та екологічний стан, охорона». Діти активно підтримували розмову і вступали в діалог.


Основна мета таких зустрічей – виховувати любов до лісу та шанобливого ставлення до природи у юного покоління. Учні шкільного лісництва з великим задоволенням долучаються до лісокультурних робіт і є нашими надійними помічниками, – поінформувала пресслужба лісгоспу.


Висадили алею лип

Задля реалізації та підтримки громадської Акції «Створюємо ліси разом» учні Полянської опорної школи та вихованці Полянського шкільного лісництва спільно зі своїм керівником Дмитром Мельником, директоркою школи Орисею Івасюк та вчителями під координацією фахівців ДП «Хотинський лісгосп» висадили алею з дерев липи, тим самим зробивши свій внесок у реалізацію програми президента «Зелена країна».


Джерело – пресслужба ДП «Хотиський лісгосп».

25 views0 comments