• Хотинські вісті

Акція «Посади дерево – збережи свій край»


Екологічна грамотність та виховання свідомого ставлення до природи, турбота про рослини, птахів і звірину – гарний спосіб прищеплювати підростаючому поколінню любов до навколишнього середовища. Саме такої думки дотримується колектив Бочковецького навчально-виховного комплексу на чолі з його директором Наталією Анатоліївною Молдован та вчителем біології Світланою Анатоліївною Лучка. Саме вони й вирішили провести загальношкільну акцію «Посади дерево – збережи свій край».

Ініціативу вчителів із задоволенням підтримали новоселицькі лісівники. Головний лісничий ДП «Новоселицьке держспецлісництво АПК» Артур Пиріг привіз школярам справжні лісові саджанці дуба звичайного і, перш ніж розпочати роботу, провів детальний інструктаж, познайомив учнів з основним знаряддям лісівників – мечем Колесова, розповів про тонкощі лісівничої справи.

П’ятдесят саджанців дуба звичайного дружно і завзято висадили учні разом із вчителями під керівництвом досвідчених лісівників навколо шкільного подвір’я. Робота видалась цікава, проте нелегка. Старші допомагали молодшим, адже до справи долучились всі учні – від першачків до дев’ятикласників.

Акція з озеленення – позитивна і результативна. Територія школи з роками стане зеленішою, а висаджені дерева даруватимуть приємні спогади для школярів та вчителів.


48 views0 comments