• Хотинські вісті

Акція "ПОДАРУЙ ДАВНЮ РІЧ – ЗБЕРЕЖИ ІСТОРІЮ"


У ДІАЗ «Хотинська фортеця» триває безстрокова акція «Подаруй давню річ – збережи історію». Звертаємось до всіх небайдужих містян та мешканців району з проханням долучитись до акції та передати заповіднику предмети музейного значення і тим самим зробити свій внесок у збереження і збагачення історичної, духовної, мистецької спадщини нашого краю.

Якщо у вас чи у ваших знайомих є речі, які можуть стати музейними предметами, передайте їх до заповідника. Приймаємо у подарунок і ті, що до цього були забуті у комірчині чи на горищі. Адже кожен предмет старовини – це чиясь історія, доля, спогади… І дуже важливо це пам’ятати.

Участь в акції можуть взяти всі бажаючі, передавши речі, що стосуються історії краю та Хотинської фортеці.

Які предмети мають музейну цінність

Для зручності ми пропонуємо приблизний перелік предметів, котрі мають музейну цінність:

- фотографії з видами Хотина та фортеці до 2000 р.;

- документи та книги ХІХ – поч. ХХ ст.;

- речі декоративно-ужиткового мистецтва: сорочки, рушники, рядна, домоткані доріжки та ін.;

- речі домашнього вжитку: посуд, меблі, скрині, предмети господарства, коромисла, дерев`яні відра, прялки, ночви та ін.;

- випадкові археологічні знахідки: кераміка, фрагменти зброї, монети.

Якщо у вас є цікаві фотознімки чи документи, і ви не маєте бажання їх віддавати, ми можемо копіювати їх і повернути вам.

Предмети приносьте до Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця» за адресою: м. Хотин, вул. Незалежності, 32, або ж зателефонуйте за номером (03731) 2-29-32 і ми заберемо їх самостійно.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 2-29-32 або 066-157-40-96. Контактна особа: учений секретар Тетяна Вікторівна Нємічева.

15 views0 comments