• Хотинські вісті

Акція на підтримку наших захисників пройшла у Хотині«Хлопці на сході повинні мати чим боронити і Україну, і себе. Адже, маючи автомат, важко захиститися, коли по тобі стріляють з гармат і мінометів. Тому тут сьогодні зібралися небайдужі на таку акцію. Щоб сказати «Ні» капітуляції і цій владі. Чому весь світ визнав Росію країною-агресором, а ми не визнали?», – сказав від імені учасників АТО Андрій Коломеєць.

Чому акцію провели саме цього дня? Як пояснили активісти, сьогодні, у перший день так званого перемир'я, уже декілька разів бойовики порушили режим тиші, обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі. Тож учасники бойових дій з Хотинщини прийшли висловитися проти припинення вогню в односторонньому порядку. Небайдужі хотинчани вийшли з плакатами: "Українська армія – не гарматне м'ясо", "Захистимо наших військових".


«Як заявив головнокомандувач ЗСУ, із 27 липня почалося повне припинення вогню з обмеженнями, які до цього ще не застосовувалися. Забороняють використовувати безпілотники… Крім кулеметів і автоматів у бійців нічого не залишається. Але навіть з цієї зброї, яка залишилася, відкривати вогонь у відповідь дозволено, лише якщо буде дозвіл «зверху».

Ми боронили цю землю, политу кров’ю українських захисників, тому не можемо залишитися осторонь. Ми проти капітуляції і намагань розвалити країну зсередини», – наголосив учасник бойових дій Олександр Паращук.Завершилася акція вигуками «Слава Україні»», «Слава нації», «Смерть ворогам». Усі учасники заспівали Гімн України.

0 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/