• Хотинські вісті

Акція на підтримку наших захисників пройшла у Хотині«Хлопці на сході повинні мати чим боронити і Україну, і себе. Адже, маючи автомат, важко захиститися, коли по тобі стріляють з гармат і мінометів. Тому тут сьогодні зібралися небайдужі на таку акцію. Щоб сказати «Ні» капітуляції і цій владі. Чому весь світ визнав Росію країною-агресором, а ми не визнали?», – сказав від імені учасників АТО Андрій Коломеєць.

Чому акцію провели саме цього дня? Як пояснили активісти, сьогодні, у перший день так званого перемир'я, уже декілька разів бойовики порушили режим тиші, обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі. Тож учасники бойових дій з Хотинщини прийшли висловитися проти припинення вогню в односторонньому порядку. Небайдужі хотинчани вийшли з плакатами: "Українська армія – не гарматне м'ясо", "Захистимо наших військових".


«Як заявив головнокомандувач ЗСУ, із 27 липня почалося повне припинення вогню з обмеженнями, які до цього ще не застосовувалися. Забороняють використовувати безпілотники… Крім кулеметів і автоматів у бійців нічого не залишається. Але навіть з цієї зброї, яка залишилася, відкривати вогонь у відповідь дозволено, лише якщо буде дозвіл «зверху».

Ми боронили цю землю, политу кров’ю українських захисників, тому не можемо залишитися осторонь. Ми проти капітуляції і намагань розвалити країну зсередини», – наголосив учасник бойових дій Олександр Паращук.Завершилася акція вигуками «Слава Україні»», «Слава нації», «Смерть ворогам». Усі учасники заспівали Гімн України.

16 views0 comments