• Хотинські вісті

Акція «Милосердя»: допомагають важкохворим


Звернень по допомогу дуже багато, виділяють кошти переважно для хворих на рак та інші важкі недуги


Багато жителів Хотинщини, які опинилися у скруті, звертаються по виділення фінансової допомоги на лікування чи інші нагальні потреби. Тому так важлива кожна гривня, яку колективи установ, організацій та підприємств перераховують на благодійний рахунок у рамках акції «Милосердя», яку традиційно восени проводять у нашому районі.


Сьогодні відбулася підсумкова частина благодійної акції «Милосердя». На жаль, тих, хто долучився до неї, цього року менше.


– Благодійність в усі часи, в усіх народів завжди була найблагороднішою і найпочеснішою справою, – зазначила голова районної ради Тетяна Бринь. – Проведення таких акцій нагадує, що поряд з нами живуть люди, котрі вкрай потребують допомоги, це важкохворі, багатодітні й малозабезпечені сім'ї, люди з інвалідністю, учасники війни, престарілі...


Вона поінформувала про те, жителям яких населених пунктів Хотинщини та яких категорій були спрямовані кошти, зібрані минулого року. Кошти виділяються щомісяця за рішенням постійно діючої районної комісії. Звернень надходить дуже багато, а коштів у районній благодійній скарбничці недостатньо, щоб допомогти всім. Тому кошти надають здебільшого важкохворим людям, зокрема з онконедугами, яким терміново потрібне дороговартісне лікування, хіміотреапія.


Найбільше коштів на благодійний рахунок перераховують працівники бюджетних організацій, зокрема освітяни, медики. Вони щорічно долучаються до акції «Милосердя», надаючи свій одноденний заробіток.


– Кожен може опинитися у скрутній ситуації, коли терміново потрібна допомога небайдужих, усе більше людей чекають на нашу з вами підтримку, зокрема і важкохворих дітей. Також чимало бійців, які зі зброєю в руках захищали нас від агресора на сході, нині потребують допомоги. Тому не можна залишатися осторонь. Дякую усім, хто долучився, хто присутній на заключній акції. І хочу звернутися ще раз до всіх небайдужих: допомогти у міру можливості тим, хто цього потребує, – сказала заступник голови райдержадміністрації Світлана Брус.

У районну благодійну скарбничку в рамках акція «Милосердя» цього року надійшло трохи більше 300 тисяч гривень, повідомили у лічильній комісії.



Під час підсумкової акції надано допомогу Галині Думанській, синочку якої Назарчику потрібний тривалий курс лікування у Китаї, вартістю близько 400 тисяч гривень.

Хлопчик хворіє на ДЦП потребує допомоги небайдужих. Зараз його батьки копійка до копійки збирають гроші, аби дитина просто могла сісти.


Реквізити для допомоги Назару: Картка Приватбанку: 5168 7426 0543 4830 (отримувач Думанська Галина Анатоліївна, матір хлопчика).


Галина сказала, що поки не назбирали і половини необхідної суми, тому змушені відкласти курс лікування на пізніший термін. І подякувала всім добрим людям за допомогу.


Щира вдячність усім хто віддав частину свого заробітку на благодійність. Нехай добро повернеться сторицею!


Кошти на акцію "Милосердя" можна перераховувати і надалі.


Реквізити благодійного рахунка:

отримувач – Хотинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), код ЄДРПОУ 33558486, розрахунковий рахунок 31554349140440, МФО 856135, банк ГУДКСУ м. Чернівці, призначення платежу: благодійний внесок на акцію «Милосердя». Тел. для довідок: 2-40-55, 2-16-71.

17 views0 comments