• Хотинські вісті

Активісти: поборемося за районну лікарню


Створена робоча група, яка працюватиме, щоб Хотинська райлікарня все ж отримала шанс стати опорною. Адже за стратегічним значенням, географічним розташуванням тут потрібна опорна лікарня інтенсивного лікування, яка б отримала додаткове фінансування та новітнє обладнання. Бо лікуються у Хотині люди і з Кельменецького району та із сусідніх сіл Хмельницької та Тернопільської областей.


Про це говорили сьогодні на першому засіданні робочої групи, до якої увійшли громадські активісти, медики та представники районної влади. Було вирішено включити до неї ще представника Хотинської ОТГ, крім того обрано керівника групи – Анатолія Сухаренка.


"Нехай Сокирянська ЦРЛ залишається опорною, але необхідно звертатися до високопосадовців, щоб до переліку опорних включили і Хотинську. Адже, наприклад у сусідній Івано-Франківській області визначили 9 опорних закладів, а в Чернівецькій – тільки 5. Чому хоча б не 6 таких лікарень? Треба за це поборотися", – кажуть активісти.


Про перебіг подій та подальші кроки активістів робочої групи "Хотинські вісті" інформуватимуть читачів. Фото Хотинської РДА.

28 views0 comments