• Хотинські вісті

«Агенти громад» стажувалися у редакції «Хотинських вістей»
У редакції газети «Хотинські вісті» побували не прості стажери – до нас завітали агенти громад – представники усіх чотирьох об‘єднаних громад нашого району. Це продовження медіа-школи за проектом «Агенти громад», що розпочався торік і під час якого знято презентаційні відеоролики про ОТГ Чернівеччини.


У редакції агенти громад не лише довідалися про те, як твориться газета, а й про її шлях до тисяч читачів: від пошуку тем для чергового номера, написання та верстки матеріалів і до друкування в обласному центрі та доставки тиражу в Хотин і села району.


Також намітили спільно підготувати спецвипуски про життя ОТГ та частіше публікувати новини у постійній рубриці «Життя громад» (як у газеті, так і на сайті, сторінці «Хотинських вістей» у фейсбук). Щоб розповідати якнайширшій аудиторії читачів і про успіхи та досягнення громад, і про проблеми, що турбують їх жителів, і про цікаві туристичні місця у краї, і про успішних, талановитих людей, історії яких надихають інших.
Крім того, гості мали можливість спробувати себе у ролі редакторів, які вирішують: що варто публікувати у газеті, а що ні, яких матеріалів на їхню думку потрібно більше, а яких менше. Разом переглянули газети різних районів та обласні видання.

Обговорили ще багато цікавих тем, поділилися задумами, та головне – домовилися про плідну співпрацю.


Довідково: «Агенти громад» – це спільна робота представників 20 об’єднаних територіальних громад Буковини, журналістів Суспільного мовника у регіоні та громадської організації «Буковинський центр виборчих технологій» за підтримки Інтерньюз та USAID.

12 views0 comments