Щоб Олежка Козачок міг почути світ

01.12.2016 14:17

9700 гривень зібрали під час благодійної вистави у Хотині

У вівторок на сцені районного будинку народної творчості та дозвілля ставили «Попелюшку». І маленькі, і дорослі актори театру юного глядача відіграли майже двогодинне дійство, щоб допомогти батькам півторарічного малюка зібрати кошти на слуховий імплантант та операцію з його вживляння.
У залі – аншлаг. Більшість глядачів – діти, адже вистава призначена для маленьких глядачів. Але й присутні у залі дорослі з не меншим захопленням спостерігали за подіями на сцені. А в першому ряду на колінах у матусі – найважливіший глядач. Заради нього усе й відбувається. Олежка Козачок посміхається казковим героям, котрі на сцені радіють і плачуть, танцюють і співають. З усього видно: дитині, яка живе у світі повної тиші, сподобалася ця яскрава… пантоміма.
– До вистави готувалися завзято, кожному хотілося внести свою лепту в доброчинну справу, особливо меншим учасникам, – розповідає після завершення дійства керівник зразкового аматорського колективу Леся Микитенко. – Діти повинні бачити, що у великій справі важлива навіть найменша підтримка, і що від їхньої доброти теж багато чого залежить. Приємно, що на виставу із Керстенців приїхала Яна Козачок із своїми синочками. Бо для нас було важливо не лише допомогти фінансово їхній родині, а й оточити їх увагою багатьох сторонніх їм людей, дати відчути, що вони не залишилися наодинці зі своєю бідою. І те, що на нашу ініціативу відгукнулося так багато краян, підтвердило це. Тому вдячні усім, хто долучився – нашим глядачам, підприємцям, працівникам органів районної та місцевої влади, установ та організацій міста, небайдужим жителям Хотинщини за те, що не залишилися осторонь.
– Усі ми розуміємо, що нині для більшості сутужні часи. Але проблеми хворих дітей, на жаль, нікуди не зникають. Навпаки, через нестабільну ситуацію в країні, рідним щораз важче вирішувати їх самотужки, – говорить одна із організаторів благодійної акції Тетяна Федоруца. – Навіть невеликий внесок у вигляді символічної плати за виставу, в масштабах повної глядацької зали дав шанс і надію хворій дитині та її батькам. Сподіваємося, що громада Хотинщини і надалі підтримає цю родину, бо коштів потрібно ще багато.