Підтримайте петицію Президенту від хотинчан!

10.02.2016 15:07

Петицію до Президента від жителів Хотинщини зареєстровано на сайті Глави держави. Справа за небайдужими: потрібно зібрати 25 тисяч підписів за 90 днів! Долучайтеся, залучайте рідних і друзів з усієї України та з-за кордону!                                                    

Про повернення державних установ у місто Хотин з смт. Кельменці

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Курочкін Андрій Олександрович
Статус: триває збір підписів
Петиція №22/020814-еп. Подана 08.02.2016
Дата початку збору підписів: 08.02.2016

Текст електронної петиції:

SOS: тисячолітнє місто Хотин перетворюють у село!
64-тисячна громада Хотинського району глибоко обурена тим, що тишком-нишком, без публічного обговорення, врахування думки людей, відбувається реформування й "укрупнення" місцевих структур державних органів та служб із перенесенням їх управлінських центрів із тисячолітнього міста Хотин у смт. Кельменці. Це не відбувається, як задекларовано, "з урахуванням історичних, економічних, екологічних, демографічних особливостей, етнічних і культурних традицій", а лише за географічним розташуванням (Кельменцький район – посередині між Хотинським та Сокирянським). Але ж історично Хотинський повіт був найбільшим у Бессарабській губернії, включав Кельменецький, Сокирянський, Новоселицький та частину Заставнівського районів, і навіть частину сучасної Молдови, а Хотинська фортеця була одним із важливих форпостів на захисті держави.
Уболіваючи за майбутнє нашого славного козацького краю, наполягаємо на перегляді прийнятих рішень та розташуванні міжрайонних центрів структур саме у Хотині (адже наш район і райцентр мають багато переваг, зокрема більшу чисельність населення та платників податку, величезний потенціал для розвитку туризму, адже одне із чудес України – знамениту Хотинську фортецю –щороку відвідують понад 100 тисяч туристів, чимало з них – іноземці).
Дослухайтеся до думки тисяч жителів Хотинщини, бо реформи мають бути для народу, а не всупереч волі людей!
Усіх, хто побував у нашій славнозвісній Хотинській фортеці, просимо долучитися і підтримати петицію хотинців до Президента!

Підписатися можна за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/20814

Як працює сервіс електронних петицій

Громадяни можуть звернутися до Президента України з електронними петиціями через спеціальний розділ веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України, доступний за адресою petition.president.gov.ua (далі — розділ електронних петицій).

Для того, щоб підтримати електронну петицію або створити нову, потрібно зареєструватися на сервісі. Для цього необхідно заповнити форму на сторінці «Реєстрація», після чого для активації облікового запису перейти за посиланням, вказаним в електронному листі, що надійшов Вам на електронну поштову адресу, зазначену під час реєстрації. Після того, як Ви побачите на екрані повідомлення про те, що Ваш обліковий запис активовано, Ви можете увійти на сайт, щоб створювати або підтримувати петиції.

Для того, щоб підтримати вже створену електронну петицію, користувач повинен перейти на сторінку цієї петиції, ознайомитися з її текстом і натиснути кнопку «Підписатися». Зарахування голосу користувача, який здійснив вхід на веб-сайт (авторизувався на веб-сайті), відбудеться одразу ж. Користувач, який не здійснив вхід на сайт, має спочатку увійти, ввівши у спеціальну форму, що з’явилася, адресу електронної пошти і пароль, вказані ним при реєстрації на веб-сайті. І лише потім голос на підтримку обраної ним електронної петиції буде зараховано.

Потрібно зібрати 25000 підписів за три місяці!

Як зареєструватися - детально, крок за кроком розповідає один з ініціаторів Андрій Курочкін на своїй сторінці у Фейсбук: "Для реєстрації знадобиться ваш ідентифікаційний код, і ваша електронна пошта на українських порталах, наприклад пошту gmail.com, meta.ua (адже російські mail.ru, yandex.ru не підходять). Усім, кому потрібна допомога в реєстрації, спробуємо допомогти. Номери телефонів і місце, де можливо буде зареєструватися, вкажемо пізніше".Інструкція з реєстрації з малюнками P.S: https://www.epochtimes.com.ua/…/kak-zaregystryrovatsya-y-pod…