Екологи запрошують на акцію "чистих берегів"

07.09.2018 20:42

Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів».

Робімо разом береги українських річок, озер та морів чистими!

«Я прибрав – Твоя черга!» – прийми виклик! – це заклики до екологічної свідомості українців.

15 вересня 2018 року відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів». Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводиться акція  на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбереж – Міжнародного дня чистих берегів. Україна також активно долучається.

Зокрема, Державне агентство водних ресурсів України, Новодністровське регіональне управління водних ресурсів та експлуатації Дністровських водосховищ закликають всіх небайдужих українців долучитися до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів»,  та прийняти участь у прибиранні прибережних захисних смуг уздовж річки Дністер з метою дбайливого ставлення до водних об’єктів.. 

Пам’ятаймо: майбутнє наших водойм - у наших руках!

Врятуємо річки, моря та океани від сміття разом!

Провідний гідролог    Наталія Матковська.