Зональні змагання з футболу обласних сільських спортивних ігор

У неділю в смт. Кельменці відбулися зональні змагання з футболу Чернівецьких обласних сільських спортивних ігор 2017 року серед збірних команд районів і спортсменів сільських фізкультурно-спортивних клубів. За єдину путівку до фіналу змагань сперечалися спортсмени Кельменецького, Новоселицького, Сокирянського та Хотинського районів.

Збірну Хотинщини представляли гравці із Зарожан, Клішківців, Колінківців, Перебиківців, Рукшина, Хотина та Шилівців.

Згідно з положенням про змагання матчі проводилися по 30 хвилин тайм. У разі нічиєї призначалася серія 11-метрових ударів.
У першому півфінальному матчі хотинчани здолали суперників із Сокирянщини з рахунком 2:1. Кельменці з Новоселицею основний час завершили з одиницями на табло. У «лотереї» більше пощастило господарям, які перемогли 3:2.
Тож у вирішальному поєдинку за право потрапити до фіналу, який відбудеться наприкінці вересня у Вижниці, зійшлися представники Кельменецького та Хотинського районів. Напружена гра завершилася без голів і довелося виконувати одинадцятиметрові удари. На жаль, їх чергову серію знову виграли Кельменці, при тому, що по ходу серії наші футболісти вели в рахунку при однаковій кількості використаних спроб.
У підсумку до Вижниці поїде збірна Кельменецького району, де сперечатиметься із господарями, тріумфаторами обласних ігор 2016 року – кіцманчанами та переможцями ще однієї відбірної групи. Команда, яка посяде друге місце в іншій зональній групі, поділить 5–6 місця з нашими футболістами.

Микола Шевчук, голова райорганізації ВФСТ «Колос» АПК України.