Знай наших! Кубок Каденюка – у спортсменів Хотинщини

Вони обіграли і команди Буковини, і Румунії та Молдови
У напруженій боротьбі збірна Хотинської дитячо-юнацької школи отримала безапеляційну перемогу у традиційному ХІХ міжнародному турнірі з міні-футболу серед юнаків на честь першого космонавта незалежної України, Героя України Леоніда Каденюка. Упродовж двох днів 8 кращих збірних Кельменеччини, Сторожинеччини, Кіцманьщини, Хотинщини, Молдови та Румунії виборювали перехідний кубок.

З перших хвилин змагання розгорілися запеклі спортивні баталії – ніхто із футболістів не хотів програвати. Юнаки демонстрували неабияку майстерність індивідуальної та командної гри.
Однак, злагоджені дії спортсменів Хотинщини не залишили жодного шансу суперникам. У своїй підгрупі «Б» вони не програли жодного матчу. І якщо у двобої із ровесниками із Молдови досить легко перемогли із рахунком 5:0, то під час зустрічі із футболістами Сторожинеччини та Кіцманьщини наші хлопці змусили понервувати глядачів. Суперники довго не могли з’ясувати хто ж із них сильніший – аж до останньої хвилини матчів. У підсумку – дві «вікторії» із мінімальним рахунком 3:2 та 4:3 відповідно.
У фіналі хотинчани зустрілися із переможцями у підгрупі «А» – командою з Румунії. Гра виявилася видовищною та безкомпромісною. І знову фортуна була на боці наших земляків – вони із відчутним відривом (6:3) здолали супротивників.
За результатами турніру першу сходинку п’єдесталу пошани та перехідний кубок вибороли футболісти Хотинської ДЮСШ, а друге та третє місце розділили спортсмени із Румунії та Кіцманьщини.