Збірна Хотинщини гідно виступила на обласних сільських спортивних іграх

Минулої неділі в Кіцмані відбувся фінал Чернівецьких обласних сільських спортивних ігор 2016 року серед збірних районів і спортсменів сільських фізкультурно-спортивних клубів.
Збірна Хотинщини за підсумками змагань повторила кращі результати, показані у 2012 та 2013 роках, і посіла 4 місце, поступившись відповідно Новоселицькому, Сторожинецькому та Кіцманському районам.

Найбільшою сенсацією змагань стала перемога хотинчанок у волейболі.

Вперше за історію проведення обласних сільських спортивних ігор тріумфувала жіноча збірна Хотинського району. Цю важку перемогу здобували Юлія Дорош, Наталія Кушнір, Лілія та Юлія Щербаті з Круглика, Тетяна Бойко, Вікторія Гуцуляк та Крістіна Колісник з Недобоївців.
Буквально дещиці не вистачило чоловічій волейбольній команді для того, щоб також посісти перше місце. У матчі з головними фаворитами – новосельчанами – наші спортсмени виграли першу партію, поступившись у другій і вирішальній тратій (до 15 очок) перемогли 12:9. Однак більш досвідчені волейболісти Новоселиччини зуміли «вирвати» перемогу і у підсумку четвертий рік поспіль стали тріумфаторами сільських ігор. Хотинчани, перегравши команди Кіцманя та Сторожинця, фінішували другими.

Значною мірою четвертому загальнокомандному місцю посприяв успіх команди з настільного тенісу, яка після не досить вдалих виступів у двох попередніх роках зуміла здивувати і виборола друге місце. У фіналі хотинчани поступились команді Вижниччини 1:2, а на груповому етапі стали сильнішими за команди Новоселицького, Сторожинецького, Глибоцького, Сокирянського та Кельменецького районів.

Уперше за досить тривалий проміжок часу є чим пишатися на легкоатлетичних доріжках. Але це стосується лише боротьби за найвищу сходинку п‘єдесталу пошани, адже у загальнокомандному заліку з легкоатлетичного кросу попередні два роки наші спортсмени посідали 2 місце. Цьогоріч – лише сьоме, хоча у забігу на 1000 метрів серед чоловіків не знайшлося рівних недобоївчанину Олегу Миронцю. З результатом 2 хвилини 34 секунди Олег не залишив своїм суперникам жодних шансів.

Також у фіналі ігор виступали наші спортсмени у змаганнях з армрестлінгу (7 місце) та шашок (9 місце).

Микола Шевчук, голова райорганізації ВФСТ "Колос" АПК України.