Вдалий виступ хотинчан на обласних іграх

Минулої неділі в Сторожинці відбулись перші два види обласних сільських спортивних ігор 2017 року серед збірних районів і спортсменів сільських фізкультурно-спортивних клубів. Змагання з гирьового спорту та шахів проводять окремо від усіх інших видів. Зважаючи на традиційно посередні результати наших спортсменів за останні роки у таких видах, цьогорічні досягнення можна вважати вагомим успіхом хотинчан.
У гирьовому спорті завдяки вдалому виступу Якова Манд­рюка (с. Пригородок) – третє місце у ваговій категорії 95 кг, Миколи Паура (с. Зарожани) – третє місце у ваговій категорії 95+ кг, Василя Чернея (м. Хотин) – четвертий рядок у категорії 95 кг нашим силачам удалося повторити кращий результат за півтора десятка років і посісти четверте загальнокомандне місце. Слід також врахувати, що для потрапляння до призової трійки не вистачило декількох очок, при тому, що наша команда виступала у недоукомплектованому складі.
А ось хто заслуговує ще більшої поваги – так це збірна району з шахів. Колінківчани Віталій Руснак на першій чоловічій дошці і Анастасія Унгурян на жіночій дошці та білівчанин Сергій Кочурка на другій чоловічій дошці зробили, здавалося, неможливе. Здобувши чотири перемоги у підгрупі (тричі по 2:1 над Глибокою, Новоселицею та Путилою; 3:0 над Сокирянами), наші шахісти посіли перше місце. У фіналі з переможцем іншої групи – Сторожинецьким районом, який є незмінним чемпіоном обласних ігор останніх років, удалося набрати 0,5 очка. Таким чином хотинчани фінішували на другому місці, що є найвдалішим виступом за понад 15 років. Більше того, за весь цей час найкращим результатом декілька разів була 4 сходинка п‘єдесталу пошани.
Разом зі збірною Путильського району наші шахісти стали наймолодшою командою із дев‘яти районів, які взяли участь у змаганнях. Тож є перспектива для успішних виступів у подальшому. Побажаємо нашим спортсменам не зупинятися на досягнутому, а підкорювати нові переможні вершини.