Особиста першість району з настільного тенісу

Традиційно наприкінці року в ДЮСШ м. Хотин відбулася особиста першість району з настільного тенісу. Цьогоріч змагання стали вже дев‘ятими за рахунком. Дев‘ятнадцять чоловіків та двоє дівчат із Бочківців, Грозинців, Каплівки, Колінківців, Малинців, Перебиківців, Хотина, Чепоніс та Ярівки у напруженій боротьбі визначали кращих. Дві представниці прекрасної статі після виступу у змаганнях з чоловіками в очній зустрічі визначили переможця серед жінок. Отже, друге місце посіла Віталіна Юзько, а чемпіонкою стала Вікторія Дудчак (рахунок матчу 3:2). Обидві дівчини представляли Каплівку.

У чоловіків напруги і боротьби було набагато більше. Після ігор у чотирьох групах до фіналу змагань вийшли 8 учасників. Головним претендентом на перемогу вже традиційно вважався хотинчанин В‘ячеслав Яворський, до речі, – п‘ятиразовий переможець попередніх розіграшів. Але іншої думки був бочківчанин Борис Кіріяк, якому за останні декілька років ніяк не вдавалося подолати хотинчанина в особистій зустрічі. 2017-й став щасливим для Бориса – перемога 3:0, а за нею підсумкове перше місце. Загалом чемпіон продемонстрував 100 відсотковий результат – 10 перемог у 10 зустрічах. Це досягнення стало особливим для Б. Кіріяка, адже він вперше тріумфував у районних змаганнях.

З єдиною поразкою на другому рядку фінішував В. Яворський, який у цілому демонструє неймовірні результати: із дев‘яти першостей – п‘ять перемог, два другі місця, ще двічі не брав участі у змаганнях.

Слід відзначити прогрес бочківецьких тенісистів. До фінальної вісімки потрапили троє гравців, а на п‘єдестал пошани стали двоє – компанію переможцю склав Анатолій Сокирко, який фінішував третім.

Підсумкове становище фінальної вісімки: Борис Кіріяк (с. Бочківці) – 7 очок, В‘ячеслав Яворський (м. Хотин) – 6, Анатолій Сокирко (с. Бочківці) – 5, Василь Унгурян (с. Колінківці) – 4, Богдан Худиківський (с. Каплівка) – 3, Ігор Коваль (с. Бочківці) – 2, Анатолій Робулець (с. Грозинці) – 1, Володимир Марко (с. Ярівка) – 0 очок.