Суперкубок району з футболу

Перший тайм гри видався досить рівним та безгольовим, а ось у другій половині зустрічі два голи рукшинців – Валерія Блажка та Ігоря Чинчика – забезпечили черговий трофей спортсменам з Рукшина. Рукшинська команда протягом трьох останніх років стала справжнім чемпіоном районного футболу. Починаючи з весни 2015 і по цьогорічну осінь, команда здобула усі 12 титулів, що розігрувались (кубок району, присвячений до Дня футболу, кубок району, чемпіонат району, суперкубок  району).
Окремо слід зауважити досягнення Валерія Блажка, який відзначився вже у п‘ятому матчі за суперкубок району, а це один матч в році, довівши таким чином кількість своїх голів у цьому турнірі до 9 у семи іграх. Враховуючи те, що розіграш суперкубку став 12-м за рахунком, показники неймовірні.
Перед початком гри відбулося нагородження команд та гравців за підсумками чемпіонату району з футболу. В особистих номінаціях відзначені:
Яків Дацій («Данківці») – кращий воротар; Ігор Чинчик (ФК «Рукшин») – кращий захисник; Юрій Агузаров (ФК «Рукшин») – кращий півзахисник; Віктор Галичанський («Комфорт») – кращий нападаючий; Іван Лазарь (ФК «Колінківці») – кращий бомбардир; Костянтин Гуцул («Комфорт») – кращий молодий гравець; Іван Лазарь (ФК «Колінківці») – кращий гравець; Тимур Микитенко (м. Хотин) – кращий арбітр.
Ще більш інтригуючим став матч за суперкубок району серед юнацьких команд. Завдяки голу Івана Вальчука на 28 хвилині зустрічі ФК «Рукшин» повів у рахунку. Але м‘яч, забитий за п‘ять хвилин до закінчення основного часу гри (65 хв.) Тимуром Іликом, дозволив клішковецькому «Олімпіку» також претендувати на завоювання трофею. У післяматчевій серії 11-метрових ударів влучнішими були рукшинці 5:4. Тож юним рукшинцям вдалося повторити досягнення основної команди – здобути кубок тричі поспіль. А ось перемога у чемпіонаті стала для юнацької команди ФК «Рукшин» уже четвертою поспіль, що не вдавалося досі жодній іншій команді ні серед дорослих, ні серед юнаків.
Слід відзначити ще одне досягнення юнаків з Рукшина. Завоювавши влітку цього року кубок району, їм уперше вдався так званий «требл» (усі три можливі трофеї за один сезон).