Спортивні досягнення Хотинщини

Рукшин – чемпіон

Черговим тріумфом ФК «Рукшин» увінчався восьмий розіграш кубку Хотинського району з футболу. 17 квітня в Хотині у фінальному матчі рукшинці з рахунком 3:0 перемогли зарожанський «Комфорт». Ця звитяга стала для тріумфаторів четвертою поспіль, тобто не важко порахувати, що в середньому кожний другий розіграш весняного кубку прямує до Рукшина.

ФК «Рукшин»–«Комфорт» (с. Зарожани) – 3:0 (Б. Рачук – 33 хв. – з 11-метрового удару, О. Онуфрійчук – 71 хв.,  І. С. Чинчик – 78 хв.

Клішківці – краще спортивне село

Новим переможцем відзначився районний огляд-конкурс «Краще спортивне село» 2016 року. Вперше взявши участь у змаганнях, клішківчани зуміли здобути перемогу і тепер представлятимуть район на обласному етапі змагань. У порівнянні з попередніми роками відбулися деякі зміни в програмі. Цьогоріч конкурс складався з шести видів: футзалу, гирьового спорту, армрестлінгу, пневматичної стрільби, шахів та настільного тенісу. На жаль, після першого ігрового дня, коли змагалися футзалісти (брали участь 4 села), не з‘явився на заключний етап переможець двох останніх років – команда села Перебиківці. Тож у неділю, 17 квітня, у Хотині спортсмени із Зарожан, Клішківців та Шилівців визначали, хто і в якій послідовності займе призові місця. У підсумку зарожанці та клішківчани набрали однакову кількість очок у загальнокомандному заліку. Довелося підраховувати додаткові показники: у Клішківців виявилася більша кількість перших місць за видами спорту – 3 (стрільба, футзал та настільний теніс) проти двох у Зарожан (гирі та шахи). Тріумф в армрестлінгу залишився за представниками шилівецької команди.

Таким чином Клішківці стали четвертим селом, якому вдалося здобути почесне звання «Краще спортивне село». Нагадаємо попередніх переможців: 2012 рік – с. Данківці; 2013 рік – с. Рукшин; 2014–2015 роки – с. Перебиківці.

Тепер клішківчан очікує поїздка до смт. Кельменці. 29 травня відбудуться зональні змагання з міні-футболу, де нашими суперниками будуть переможці районних змагань Кельменеччини та Сокирянщини. А 5 червня там же відбудуться фінальні обласні змагання. Побажаємо представникам Хотинщини вдалого виступу та покращення минулорічного показника перебиківчан (5 місце).

Вдалий виступ волейболістів

Подвійним успіхом для представників Хотинщини завершилися відбірні змагання з волейболу сільських спортивних ігор 2016 року серед збірних районів і спортсменів сільських фізкультурно-спортивних клубів.

10 квітня в Сокирянах жіноча збірна району у складі Ганни Бойчук, Олени Грубляк, Юлії Дорош, Наталії Кушнір, Ольги Манюк, Любові Мартинюк, Наталії Приходько, Лілії та Юлії Щербатих (усі з Круглика) та Вікторії Гуцуляк (с. Недобоївці) перемогла конкуренток з Кельменецького та Сокирянського районів з рахунком 2:0 і таким чином здобула путівку до фіналу змагань, де суперницями наших спортсменок стануть команди Путильського (переможець ще однієї відбірної групи), Новоселицького (переможець змагань 2015 року) та Кіцманського районів (господар змагань 2016 року).

Сподіваємося на, як мінімум, повторення кращого показника для жінок за останні роки, а це друге місце у 2013 році на домашньому фіналі обласних ігор.

Тиждень потому, 17 квітня, у Хотині вже чоловіча збірна виборювала єдину путівку до фіналу. Склад команди: Тарас Балахтар, Олександр Гайдеєк (обидва із Недобоївців), Володимир та Ігор Радомські (с. Круглик), Тарас Савків, Віктор Феодосьєв (обидва із Данківців), Ян Стрільчук (с. Поляна), Володимир Томін (с. Владична), Ігор Хавруняк, Олександр Цвик (обидва із Ставчан).

Суперниками наших спортсменів були збірні Герцаївського, Кельменецького та Сокирянського районів. Упевнені перемоги з рахунком 2:0 в усіх трьох матчах дозволили команді вкотре потрапити до фінальної четвірки.

Суперниками чоловіків стануть волейболісти Сторожинецького, Новоселицького та Кіцманського районів.

Фінал обласних сільських спортивних ігор 2016 року відбудеться 4 вересня.