Сільські спортивні ігри: змагання з шахів

У Хотині відбулися змагання з шахів за програмою районних сільських спортивних ігор 2016 року. Учасники з Білівців, Долинян, Колінківців, Круглика та Хотина за коловою системою визначали переможця і призерів турніру. Тріумфувати цьогоріч удалося шахістам села Колінківці.
Турнірне становище: Колінківці – 9 очок, Хотин – 8, Білівці – 8, Круглик – 4, Долиняни – 1 очко.
А вже наступного дня збірна району (Микола Руснак, Анастасія Унгурян, Віталій Руснак) у переможному для районних змагань складі взяла участь у фінальному етапі обласних сільських спортивних ігор 2016 року серед збірних районів і спортсменів сільських фізкультурно-спортивних клубів. У Кіцмані наші шахісти посіли сьоме місце (з 10-ти), покращивши таким чином минулорічний показник (9 місце).
У той же день там же відбулися змагання з гирьового спорту. Наша команда виступала у недоукомплектованому складі – 2 спортсмени із семи можливих. Честь району захищали зарожанці Микола Паур та Богдан Тимчук. І якщо у підсумковому командному заліку немає чим пишатися – восьме місце, то у категорії 95+ кг виступ Миколи Паура порадував призовим місцем. Показавши результат у поштовху 46 разів та 100 у ривку йому вдалося посісти третю сходинку п‘єдесталу пошани.