Рукшинська команда заволоділа кубком району з футболу втретє поспіль

Кубок району з футболу

Завершився розіграш кубка району з футболу 2017 року. Цікавим та інтригуючим видався фінальний матч, у якому зійшлися ФК «Рукшин» і ФК «Недобоївці». Уже на початку зустрічі (15 хвилина) завдяки голу Андрія Гордея недобоївчанам вдалося вийти вперед. До закінчення першого тайму точилася рівна боротьба, тож на перерву команди пішли з рахунком 0:1. Протягом другого тайму перевагою володіли рукшинці, але суперники досить вдало діяли в захисті. На 72-й хвилині гри стався, напевне, ключовий момент матчу – гравець ФК «Недобоївці» отримав друге попередження і залишив свою команду в чисельній меншості. Через три хвилини рахунок зрівнявся – Олександр Ладний, який вийшов на заміну за 14 хвилин до того, ударом головою замкнув подачу з флангу. А за п‘ять хвилин до закінчення основного часу гри чудово виконаний Ігорем Чинчиком штрафний удар дозволив рукшинцям повести в рахунку. На другій компенсованій хвилині Ігор реалізував вихід віч-на-віч з воротарем, оформив дубль і зафіксував остаточний рахунок зустрічі 3:1 на користь ФК «Рукшин».

Таким чином, рукшинська команда заволоділа кубком району втретє поспіль, що за останнє десятиліття не вдавалося жодному із учасників.

* * *

Підтримала старших товаришів юнацька команда ФК «Рукшин», яка у фіналі кубка не зустріла опору від клішківецького «Олімпіка». Рахунок 7:1 демонструє неабияке бажання рукшинців завоювати трофей і заодно взяти реванш за попередній розіграш, де у вирішальному матчі зійшлися ці ж команди, але фортуна була на боці клішківчан. Хет-трик Романа Придрика і два дублі Сергія Гермаківського та Івана Вальчука не залишили суперникам жодних шансів. Єдиний результативний удар в «Олімпіка» записав на свій рахунок Сергій Карвацький.

* * *

У неділю, 3 вересня, стартує друге коло чемпіонату Хотинського району з футболу. У десятому турі відбудуться такі ігри: «Рукшин»–«Колінківці», «Недобоївці»–«Данківці», «Круглик»–«Долиняни». Початок матчів о 18:00 год.

Микола Шевчук, голова райорганізації ВФСТ «Колос» АПК України.