Рейтинг "Кращі спортсмени Буковини 2017" (голосування триває)

До 12 січня можна проголосувати за легкоатлетів з Хотинщини  

Видання SportBuk оголосило голосування за кращого спортсмена Чернівецької області у 2017-му році. Серед них – і наші земляки,  легкоатлети з Хотинщини В’ячеслав Антонюк та Олег Миронець, котрі, до речі, у 2016-му увійшли до топ-10 за версією цього буковинського спортивного порталу.



До 12-го січня включно можна проголосувати за одного із десяти номінантів. Подаємо імена претендентів та коротку інформацію про їхні досягнення за інформацією SportBuk:

До вашої уваги кращі спортсмени Чернівецької області за підсумками 2017 р., які претендують на місце у топ-10 за версією вболівальників.

Для участі в опитуванні ознайомтеся з інформацією про найуспішніші виступи в сезоні-2017 претендентів на місце у топ-10 і поставте у формі для голосування позначки навпроти 10 кращих, на вашу думку. Голосувати можна до 12.01.2018 р. (включно).

Список претендентів (в алфавітному порядку):

В’ячеслав Антонюк (легка атлетика, Хотин/Чернівці, тренер – Іван Павлюк). Учасник молодіжного чемпіонату Європи з кросу (кращий результат серед українців), чемпіонат України з кросу – 2 м (8 км, U-23), чемпіонат України на 10000 м – 2 м, чемпіонат України U-23 – 3 м на 5000 м.

Олександр Вишняк (вільна боротьба, Чернівці, тренери – Дан Статник). Юнацький чемпіонат світу – 5 м, Юнацький чемпіонат України – 1 м.

Степан Грекул (бокс, Кіцманський район, «Україна», тренери – Іван Собко, Андрій Грудей, офіційний партнер – готель «Буковина»). Молодіжний чемпіонат Європи U-22 – 3 м (81 кг), чемпіонат України – 1 м.

Тетяна Дорохова (стрільба з лука, Чернівці, «Динамо», ШВСМ, тренер – Андрій Дорохов). Чемпіонат України – 1 м (ком.), Чемпіонат України в прим. – 2 м (ком.), Кубок України – 2 м (ком.).

Еміль Ібрагімов (легка атлетика, Чернівці, «Україна», ШВСМ, СК «Гешко», тренер – Геннадій Слюсарєв, офіційний партнер – готель «Буковина»). Кубок Європи – 4 м (4х100 м), чемпіонат України – 1 м (200 м), 3 м (100 м).

Вадим Клим (бокс, Вижниця, тренер – Микола Гакман, офіційний партнер – «Кути хліб»). Чемпіонат Європи U-17 – 5 м, Чемпіонат України серед юнаків 2001-02 рр. – 1 м, Чемпіонат України серед юніорів 2000-2001 р.н. – 1 м.

Іван Кожокар (стрільба з лука, Чернівці, «Спартак», тренер – Олег Осипенко). Чемпіонат України – 2 м (ком.), 3 м (мікс), Юнацький чемпіонат України – 1 м (особ.), 1 м (ком.), Юніорський чемпіонат України – 3 м (мікс), Чемпіонат України серед ДЮСШ, ШВСМ – 1 м (мікс), 5 м (ком.), Юнацький чемпіонат України в прим. – 2 м (ком.).

Михайло Косташ (стрільба з лука, Чернівці, «Спартак», ШВСМ, тренер – Олег Осипенко). Чемпіонат України – 2 м (ком.), Всеукраїнська Універсіада – 1 м (інд.), 1 м (ком.), учасник Всесвітньої Універсіади.

Павло Лукан (велоспорт, Чернівці, «Колос», ШВСМ, тренер – Ілля Руссу). Чемпіонат України серед юніорів – 1 м (крос-кантрі), 2 м (елімінатор), учасник юніорського чемпіонату Європи, обраний капітаном дорослої збірної.

Олег Миронець (легка атлетика, Хотин, ШВСМ, тренери – Іван Павлюк). Чемпіонат України – 2 м (800 м), 4 м (400 м), молодіжний чемпіонат України U-23 – 1 м (400 м), чемпіонат України з бігу на 1 милю – 3 м (дорослі), 1 м (U-20), юніорський чемпіонат України U-20 – 1 м (400 м), командний чемпіонат України U-20 – 1 м (400 м), 1 м (800 м).

Ігор Омельченко (стрільба з лука, Чернівці, освіта, ШВСМ, тренер – Анатолій Єгоров). Чемпіонат України – 4 м (особ.), 2 м (ком.), Чемпіонат України серед ДЮСШ, ШВСМ – 5 м (ком.), Кубок України – 1 м (ком.).

Олена Онуфрійчук (стрільба з лука, Чернівці, освіта, ШВСМ, тренер – Анатолій Єгоров). Юніорський чемпіонат Європи в прим. – 5 м (ком.), 9 м (інд), Чемпіонат України – 1 м (ком.), Юніорський чемпіонат України – 3 м (інд.), 3 м (мікс), Юніорський чемпіонат України в прим. – 1 м (інд.).

Марія Руснак (Дашкевич) (легка атлетика, Чернівці, ШВСМ, тренер – Ірина Ячнюк). Кубок України в прим. – 1 м (60 м), чемпіонат України – 5 м (100 м), чемпіонат України в прим. – 4 м (60 м).

Лідія Січенікова-Косташ (стрільба з лука, Чернівці, «Спартак», «Динамо», ШВСМ, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»). Чемпіонат Європи в приміщенні – 3 м (командний вид програми), 4 м (інд.),Чемпіонат України – 1 м (інд.), 1 м (ком.), 3 м (мікс), Чемпіонат України в приміщенні – 1 м (інд.), 2 м (ком.).

Юрій Томюк (бокс, Вижниця, тренер – Микола Гакман, офіційний партнер – «Кути хліб»). Чемпіонат Європи U-17 – 1 м, Чемпіонат України серед юнаків 2001-02 рр. – 3 м (припинив боротьбу після чвертьфіналу через проблеми зі здоров’ям).

Руслана Цихоцька (легка атлетика, Чернівці, ЗСУ, ШВСМ, тренери – Анатолій Голубцов, Геннадій Терехов). Чемпіонат України – 2 м (потрійний стрибок), Чемпіонат України в прим. – 2 м (потрійний стрибок), Командний чемпіонат України – 3 м (потрійний стрибок).

Валерій Чоботар (карате, Чернівці, СК «Лідер», тренери – Андрій Лазоренко, Олександр Пікулін). Чемпіонат Європи – 3 м (командне куміте), переможець та призер міжнародних змагань, один з 6-ти українських каратистів, які офіційно претендують на путівку до Токіо-2020.

Едуард Штефанеса (дзюдо, Новоселиця, тренер – Юрій Паскар). Юніорський Кубок Європи U-20 – 3 м,  чемпіонат України U-20 – 1 м (50 кг), переможець та призер міжнародних турнірів.

Примітка: Якщо у вас є уточнення щодо вказаних результатів, або інформація щодо інших ймовірних реальних претендентів на місце у десятці кращих 2017 р., прохання написати про це на e-mail: sport-cv@ukr.net.

Джерело - sportbuk.com