Легка атлетика: призові місця на чемпіонаті області здобували і юні, і дорослі

На бігових доріжках стадіону «Буковина» відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед спортсменів у категоріях: юнаки, юніори, молодь і дорослі. Хотинщину на цих змаганнях представляли лише декілька легкоатлетів. Адже для поїздок необхідні кошти, яких, на жаль, ніхто не виділяє, а перекладати ці турботи на плечі батьків не маємо морального права. Ті, кому випало захищати честь краю, відпрацювали «за двох» і показали хороші результати: у категорії «юнаки» зарожанець Вадим Іванчук переміг у бігу на 1500 та 3000 метрів, хотинчанин Владислав Мамалицький став кращим на дистанції 800 м та посів третє місце на дистанції 1500 м, а Юлія Винниченко була другою «на новій» для себе 800-метрівці. У категорії «юніори» недобоївчанин Олег Миронець показав абсолютний результат – переміг у бігу на дистанціях 400 та 800 метрів.
Закріпив успіх нашої команди найстарший її учасник, член збірної України В‘ячеслав Антонюк, посівши найвищу сходинку п’єдесталу пошани на дистанції 3000 м.
За підсумками змагань спортсмени краю забронювали собі місце в збірній області та виступатимуть на чемпіонаті України у відповідних категоріях.