Першість з настільного тенісу

Традиційно в останню неділю червня в Хотині відбулась відкрита особиста першість району з настільного тенісу. Два з половиною десятка учасників виборювали перемогу в чоловічій та жіночій частині змагань.

На першість, присвячену Дню молоді, завітали окрім тенісистів Хотинщини також представники села Рокитне Новоселицького району та майстри ракетки із Зарожан.

Світлана Ісанчук з Хотина завоювала друге місце у жінок, поступившись переможниці змагань Аеліті Коташ з Грозинців з рахунком 0:3.

Серед чоловіків вкотре тріумфував хотинчанин В‘ячеслав Яворський, який виграв усі свої поєдинки. Дмитро Рудейчук із Заставни розташувався на другому місці, а замкнув призову трійку Борис Кіріяк із Бочківців.

Варто відзначити захоплення спортсменів своїм видом спорту, адже, незважаючи на святковий день, вони із завзяттям змагалися до фінішу. Близько 17:00 години першість завершилася, але тенісисти відразу цікавилися, коли відбудуться наступні змагання?