Олег Миронець з Хотинщини увійшову у "народну десятку" кращих спортсменів області-2017

Олег Миронець з Хотинщини увійшову у "народну десятку" кращих спортсменів області-2017

Завершилося голосування за топ-10 кращих спортсменів області-2017, яке було організовано Буковинським спортивним порталом  SportBuk.com.  

Як повідомив Георгій Мазурашу, вперше спортсменом року на Буковині за версією вболівальників став представник карате – нового олімпійського виду, який включений до програми Токіо-2020 – Валерій Чоботар. Подаємо "народну десятку" кращих спортсменів від SportBuk.com:

 

Десятка кращих спортсменів Чернівецької області 2017 за версією вболівальників виглядає так

(після №1 прізвища спортсменів наведено в алфавітному порядку):

 

№1 Валерій Чоботар (карате, Чернівці, СК «Лідер», тренери – Андрій Лазоренко, Олександр Пікулін). Чемпіонат Європи – 3 м (командне куміте), переможець та призер міжнародних змагань, один з 6-ти українських каратистів, які офіційно претендують на путівку до Токіо-2020.

***

Олександр Вишняк (вільна боротьба, Чернівці, тренери – Дан Статник). Юнацький чемпіонат світу – 5 м, Юнацький чемпіонат України – 1 м.

***

Степан Грекул (бокс, Кіцманський район, «Україна», тренери – Іван Собко, Андрій Грудей). Молодіжний чемпіонат Європи U-22 – 3 м (81 кг), чемпіонат України – 1 м.

***

Еміль Ібрагімов (легка атлетика, Чернівці, «Україна», ШВСМ, СК «Гешко», тренер – Геннадій Слюсарєв). Кубок Європи – 4 м (4х100 м), чемпіонат України – 1 м (200 м), 3 м (100 м).

***

Вадим Клим (бокс, Вижниця, тренер – Микола Гакман). Чемпіонат Європи U-17 – 5 м, Чемпіонат України серед юнаків 2001-02 рр. – 1 м, Чемпіонат України серед юніорів 2000-2001 р.н. – 1 м.

***

Павло Лукан (велоспорт, Чернівці, «Колос», ШВСМ, тренер – Ілля Руссу). Чемпіонат України серед юніорів – 1 м (крос-кантрі), 2 м (елімінатор), учасник юніорського чемпіонату Європи, обраний капітаном дорослої збірної.

***

Олег Миронець (легка атлетика, Хотин, ШВСМ, тренери – Іван Павлюк). Чемпіонат України – 2 м (800 м), 4 м (400 м), молодіжний чемпіонат України U-23 – 1 м (400 м), чемпіонат України з бігу на 1 милю – 3 м (дорослі), 1 м (U-20), юніорський чемпіонат України U-20 – 1 м (400 м), командний чемпіонат України U-20 – 1 м (400 м), 1 м (800 м).

***

Марія Руснак (Дашкевич) (легка атлетика, Чернівці, ШВСМ, тренер – Ірина Ячнюк). Кубок України в прим. – 1 м (60 м), чемпіонат України – 5 м (100 м), чемпіонат України в прим. – 4 м (60 м).

***

Лідія Січенікова (стрільба з лука, Чернівці, «Спартак», «Динамо», ШВСМ, тренер – Олег Осипенко). Чемпіонат Європи в приміщенні – 3 м (командний вид програми), 4 м (інд.),Чемпіонат України – 1 м (інд.), 1 м (ком.), 3 м (мікс), Чемпіонат України в приміщенні – 1 м (інд.), 2 м (ком.).

***

Юрій Томюк (бокс, Вижниця, тренер – Микола Гакман). Чемпіонат Європи U-17 – 1 м, Чемпіонат України серед юнаків 2001-02 рр. – 3 м (припинив боротьбу після чвертьфіналу через проблеми зі здоров’ям).