Обласні сільські ігри

Минулої неділі у Вижниці відбувся фінал Чернівецьких обласних сільських спортивних ігор 2017 року серед збірних районів і спортсменів сільських фізкультурно-спортивних клубів. Із шести видів програми, в яких узяли участь спортсмени Хотинщини, у двох вдалося потрапити до трійки призерів.
Жіноча збірна району з волейболу посіла третю сходинку п‘єдесталу пошани. Підтримали дівчат чоловіки, які вибороли друге місце. Четвертий рік поспіль чоловіча команда Хотинського району з волейболу обігрує всіх суперників, за винятком спортсменів Новоселицького району, які п‘ять разів поспіль ставали переможцями. Довшу серію новосельчанам не дозволили зробити якраз наші волейболісти, які тріумфували у 2012 році.
Більш-менш непоганий результат показали шашкісти – 5 місце, а ось у змаганнях з легкоатлетичного кросу (9 місце), настільного тенісу (8), армрестлінгу (7) показники не найкращі. Щоправда, з трьох учасників у команді з армрестлінгу чудово виступив Андрій Бурденюк з Данківців, який виборов друге місце у категорії +90 кг.
У загальнокомандному заліку Хотинський район посів п‘яте місце, пропустивши поперед себе традиційно Кіцманський, Новоселицький та Сторожинецький райони, а також Вижницький, якому вдалося потрапити до трійки кращих.