«Матрікс-1» переможець I ліги

Завершився чемпіонат району з футзалу серед команд I ліги. Останній тур тримав у напруженні: інтрига зберігалася до останньої секунди завершальної гри. У заключному матчі зійшлися «Круглик» та «Недобоївці». Перемога перших робила їх тріумфаторами, у разі «вікторії» недобоївчан круглицькі футболісти посідали другий рядок турнірної таблиці і наступного сезону підвищувалися рангом. За умови програшу кругличан переможцем змагань ставав клішківецький «Матрікс-1».
На одинадцятій хвилині гри Микола Сворожинський вивів недобоївчан уперед, та за п‘ять хвилин після цього Ігор Радомський зрівняв рахунок – на перерву команди йдуть з нічиєю. Гол Сергія Кознюка на 29-ій хвилині подарував надію ФК «Круглик» на підсумкове перше місце, але, вдруге відзначившись за дві хвилини до закінчення матчу, Микола Сворожинський, можна сказати, вручив кубок клішківчанам. До речі, зроблений таким чином дубль став першими голами, які забив цей 17-річний гравець у нинішньому сезоні. Підсумкова нічия дозволила ФК«Недобоївці» потрапити до призової трійки змагань, адже зрівнявшись з очками з грозинчанами завдяки успіху в очній зустрічі, недобоївчани розмістилися на щебель вище у підсумковій турнірній таблиці.
Таким чином, «Матрікс-1» та «Круглик» отримали право виступати у наступному сезоні у вищій лізі чемпіонату району, а «Нива» понизилася класом разом із «Санківцями», які припинили боротьбу після трьох ігор.
Результати ігор:
VII тур (28.02.2016 р.)
«Матрікс-1» (с. Клішківці)–«Долиняни» – 4:2; «Торнадо» (с. Грозинці)–«Нива» (с. Шилівці) – 10:1; «Круглик»–«Недобоївці» – 2:2.
Кращі бомбардири:
Сергій Пантєєв («Недобоївці») – 20 голів, Богдан Адажій («Анадоли») – 15, Павло Мотуз («Круглик») – 10, Олексій Сема («Торнадо») – 10 голів.
Склад команди-переможця «Матрікс-1» (с. Клішківці»): Олексій Бобик, Андрій Гідора, Віталій Главачук, Михайло Кирилюк (капітан), Василь Кравчук, Петро Курилюк, Валентин Пантя, В‘ячеслав Попов, Назарій Цінько, Вадим Шарага, Сергій Яловега, Олег Мельник (представник), Олександр Кравчук (тренер), Ігор Бобик (президент).

* * *

У вищій лізі чемпіонату району з футзалу все йде до того, що четвертий рік поспіль тріумфує зарожанський «Комфорт». Після перемоги в 5-му турі над грозинчанами зарожанцям залишилось набрати 3 очка, що, враховуючи їх зустріч з головним аутсайдером змагань у наступному турі, дозволяє з вірогідністю майже у 100 відсотків привітати «комфортівців» з черговим успіхом.
Невдало виступає «Рукшин», який три місяці тому здобув кубок району, а наразі з трьома балами бореться за право залишитись у вищій лізі. У найцікавішому матчі п‘ятого туру «Рукшин» до 16 хвилини гри був попереду – 2:0, але не зумів втримати перемогу і переносить вирішення долі вищолігової команди на два заключні тури.
«Шилівці»–«Матрікс» (с. Клішківці) – 1:7; «Хотин»–«Зарожани» – 10:0; «Комфорт» (с. Зарожани)–«Грозинці» – 5:0; «Рукшин»–«Данківці» – 3:6.
Турнірне становище:
«Комфорт» – 15 очок, «Матрікс» – 12, «Данківці» – 9, «Грозинці» – 9, «Хотин» – 6, «Шилівці» – 6, «Рукшин» – 3, «Зарожани» – 0 очок.
Олександр Сінкевич («Хотин») – 8 голів, Дмитро Скрипник («Матрікс») – 7, Микола Шевчук («Данківці») – 7 голів.