Хотинчанин здобув бронзу на всеукраїнських змаганнях з боксу

Наприкінці січня у чернівецькому СК «Локомотив» відбувся зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004–2005 років народження, у якому брали участь спортсмени з Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей.

Після першого змагального дня серед вісьмох буковинців, котрі забезпечили собі призове місце, пробившись до півфіналу, був і наш земляк Василь Булаковський, який у ваговій категорії 56 кг переміг львів’янина Максима Колосова. Проте поразка у півфінальному двобої з боксером із Чернівців Володимиром Корбаном не дозволила Василю позмагатися далі за першість. У результаті в хотинського боксера – бронзова нагорода всеукраїнських змагань.

Нагадаємо, торік Василь Булаковський у своїй ваговій категорії став переможцем міжнародного турніру із боксу «Кубок гетьманів», а також стипендіатом районної стипендії «Обдарованість» за відмінні показники в спорті.

Нині юного боксера тренує його батько В’ячеслав Булаковський.

«Як тренер і як батько, я цілком задоволений результатом, який показав Василь на чемпіонаті. Серед сильних суперників він виглядав достойно. Звісно, завжди сподіваєшся на кращий виступ, однак бокс – річ непередбачувана», – зазначив В’ячеслав Булаковський і додав, що невдовзі у Львівській області відбудеться зональний чемпіонат України з боксу серед юніорів, у якому планує спробувати сили старший брат Василя – В’ячеслав.