Футбол

Футбол

У неділю в Хотині відбувся фінал кубка Хотинського району до Дня футболу. До вирішального поєдинку дістались ФК «Рукшин» та «Чайка» (с. Шилівці). Для шилівчан поява у фіналі стала дебютною, в той час, як рукшинці виступили тут вп‘яте поспіль.
Майже півтисячі глядачів стали свідками цікавого поєдинку. У середині першого тайму завдяки двом влучним ударам Олександра Гайсенюка та Юрія Агузарова вперед вийшли фаворити матчу. Та відразу після другого гола Рукшина шилівчанин Андрій Ковтюк зумів «відквитати» один м‘яч. Інтрига протрималася до 61 хвилини, на якій гравець «Чайки» порушив правила у власному штрафному майданчику. Кращий бомбардир минулорічного чемпіонату району з футболу Ігор Чинчик реалізував 11-метровий штрафний удар, і рахунок став 3:1 на користь ФК «Рукшин». Цей результат і зафіксував фінальний свисток.
Тож п‘ять разів поспіль ФК «Рукшин» – переможець кубка Хотинського району до Дня футболу. У зв‘язку з цим, перехідний трофей назавжди отримав рукшинську «прописку».
* * *
Уже цими вихідними стартує чемпіонат району з футболу. У суботу в Зарожанах зустрінуться господарі поля з клішківчанами, а в неділю відбудуться ще 3 гри: Данківці–Недобоївці, Рукшин–Колінківці, Долиняни–Круглик. Початок – о 18:00 год.