Футбол

Наближається до завершення перше коло чемпіонату району з футболу. Після матчів одинадцятого туру, які відбулися минулого тижня, залишилося провести 3 перенесені гри до фінішу першої половини турнірної дистанції. Найбільш очікуваним є матч в Зарожанах, де 29 липня зустрінуться «Комфорт» з ФК «Рукшин» – команди, які наразі займають два перші рядки турнірної таблиці.

Результати ігор (XI тур, 17 липня):

«Рукшин»–«Долиняни» – 6:0; «Круглик»–«Недобоївці» – 1:1; «Дністер» (м. Хотин)–«Комфорт» (с. Зарожани) – 1:6.

Кращі бомбардири:

Ігор С. Чинчик («Рукшин») – 18 голів, Денис Хандій («Круглик») – 13, Михайло М. Білик («Грозинці») – 8, Валерій Блажко («Рукшин») – 7, Олег Льохарт («Комфорт») – 7 голів.

Почалася перерва у чемпіонаті району з футболу серед юнаків. Команди змагатимуться у чотири кола. Пройдено уже половину турнірної дистанції.

Турнірне становище:

«Клішківці» – 15 очок, «Рукшин» – 15, «Колінківці» – 6, «Чайка» – 0 очок.

Роман Придрик («Рукшин») – 6 голів, Василь Галичанський («Клішківці») – 4, Віталій Мельник («Клішківці») – 3 голи.

* * *

Традиційно під час перерви у чемпіонаті відбудеться кубок району з футболу. Наразі завершився попередній раунд, за результатами якого стали відомі чвертьфінальні пари.

Результати ігор:

«Круглик»–«Клішківці» – 3:1 (матч-відповідь 2:1); «Дністер»–«Рукшин» – 0:3 (2:1); «Чайка»–«Клішківці-1» – 7:1 (11:0).

Таким чином у неділю, 24 липня, в 1/4 фіналу зустрінуться:

«Круглик»–«Недобоївці»; «Колінківці»–«Грозинці», «Рукшин»–«Долиняни», «Комфорт»–«Чайка».

Початок усіх матчів о 19:00 год.

* * *

Уперше започаткованими змаганнями Хотинська районна громадська спортивна організація «Федерація футболу» відзначає 25-річчя створення Федерації футболу України. Минулої п‘ятниці в Хотині відбувся перший тур чемпіонату району з футболу серед ветеранів. Віковий ценз учасників – 40 років та старші. П‘ять команд у два кола визначать переможця та призерів змагань. Ігри відбуватимуться по п‘ятницях. У першому турі зафіксовано такі результати:

«Захід» (с. Клішківці)–«Дністер» (м. Хотин) – 1:1; «Рукшин»–«Пашківці» – 5:2.

22 липня в Хотині у II турі змагань зустрінуться: «Дністер»–«Рукшин» (початок о 18 год. 30 хв.); «Долиняни»–«Захід» – (20:00 год.).

За результатами перших матчів кращим бомбардиром є Олег Філіпчук («Рукшин»), який тричі відзначився у матчі з ФК «Пашківці».