Чемпіонат району з футболу

Минулої неділі стартувало друге коло чемпіонату району з футболу 2017 року. У десятому турі зійшлись лідери: ФК «Рукшин» і ФК «Колінківці». Напружена гра подарувала неймовірну кінцівку. За рахунку 1:1, який табло зафіксувало ще після першого тайму, всю другу половину зустрічі тривала неймовірна боротьба. А на останній компенсованій хвилині гри після кутового у виконанні колінківчан рукшинцям вдалася швидка контратака, яка завершилася взяттям воріт. Відразу після голу прозвучав фінальний свисток.

Результати ігор:

«Рукшин»–«Колінківці» – 2:2; «Недобоївці»–«Данківці» – 1:3; «Круглик»–«Долиняни» – 6:1.

Турнірне становище:

«Рукшин» – 23 очки, «Колінківці» – 19, «Данківці» – 19, «Круглик» – 13, «Комфорт» (с. Зарожани) – 12, «Грозинці – 8, «Недобоївці» – 7, «Клішківці» – 3, «Долиняни» – 1 очко.

Кращі бомбардири:

Іван Лазарь («Колінківці») – 8 голів, Сергій Пантєєв («Недобоївці») – 8, Олег Чайковський («Круглик») – 8, Михайло Білик («Грозинці») – 7, Ігор Мігалатюк («Колінківці») – 7, Дмитро Унгурян («Колінківці») – 7 голів.