Чемпіонати району з футзалу та волейболу: результати

Футзал
ФК «Хотин» – переможець першої ліги чемпіонату Хотинського району з футзалу сезону 2017–2018 років
Цікаво з інтригою пройшов останній тур першої ліги у неділю 25 лютого. У першій грі в надзвичайно результативному матчі ФК «Рукшин-2» зумів здолати ФК «Клішківці» і гарантував собі таким чином призове місце. Натомість клішківчанам залишилося сподіватися на перемогу ФК «Грозинці» задля того, аби фінішувати на третьому місці.
А ось доля чемпіонського звання вирішувалася в останній грі змагань ФК «Грозинці»–ФК «Хотин». І це при тому, що хотинчани в разі поразки ставали четвертими. Після дев‘яти хвилин гри грозинчани вигравали 2:0 і їх влаштовувала навіть нічия. Та неймовірну спрагу до перемоги продемонстрували гравці ФК «Хотин», які ще до завершення першого тайму зрівняли рахунок, а у другій половині зустрічі забили чемпіонський гол.
Результати ігор:
ФК «Рукшин-2»–ФК «Клішківці» – 5:4;

ФК «Грозинці»–ФК «Хотин» – 2:3.
Кращі бомбардири:
Олег Бобик (ФК «Клішківці») – 14 голів,

Сергій Андрійчук (ФК «Білівці») – 11,

Ігор Мігалатюк (ФК «Грозинці») – 9 голів.

Волейбол
Важливу перемогу у боротьбі за потрапляння до призової трійки здобули волейболісти с. Круглик у матчі з прямим конкурентом ВК «Хотин». Таким чином визначення володарів усіх призових місць залишається на заключні ігри.

Зважаючи на календар ігор, лише ДЮСШ навряд чи боротиметься за медалі.
Результати ігор 25.02.2018 р.:
ВК «Круглик»–ВК «Хотин» – 3:0 (25:20; 25:8; 25:18), ВК «Ставчани»–ВК «Круглик» – 3:1 (25:21; 25:23; 23:25; 25:17).