Чемпіонат району з футболу

Результати ігор:
17 тур
«Недобоївці» (м. Хотин)–«Грозинці» – 4:0; «Круглик»–«Рукшин» – 1:0; «Клішківці»–«Данківці» – 0:1; «Комфорт» (с. Зарожани)–«Долиняни» – +:–.
18 тур
«Долиняни»–«Клішківці» – –:+; «Данківці»–«Круглик» – 2:1; «Рукшин»–«Недобоївці» – 7:2; «Грозинці»–«Колінківці» – 6:7.
Підсумкова турнірна таблиця
Кращі бомбардири:
Іван Лазарь («Колінківці») – 23 голи, Олег Чайковський («Круглик») – 21, Михайло Білик («Грозинці») – 10, Сергій Топиркін («Недобоївці») – 10, Михайло Трішмак («Данківці») – 10, Дмитро Унгурян («Колінківці») – 10, Ігор Чинчик («Рукшин») – 10 голів.
Остаточна крапка у футбольному житті Хотинщини 2017 року буде поставлена 5 листопада. У Хотині в матчі за суперкубок району зійдуться чемпіон та володар кубка району ФК «Рукшин» і фіналіст кубка ФК «Недобоївці». Початок матчу о 14:30 год. Перед грою – нагородження кращих за підсумками чемпіонату. А о 12 годині відбудеться суперкубок району з футболу серед юнацьких команд. Силами поміряються ФК «Рукшин» та «Олімпік» (с. Клішківці).
Микола Шевчук,
голова райорганізації ВФСТ «Колос» АПК України.Завершився чемпіонат Хотинського району з футболу 2017 року. Втретє поспіль переможцем стала команда села Рукшин. Другий рядок турнірної таблиці посів ФК «Колінківці», який востаннє фінішував у першій трійці дев‘ять років тому (без урахування 2012-го, коли колінківчани закінчили змагання третіми у І лізі). Після перерви у виступах минулого сезону знову серед призерів команда «Данківці» (м. Хотин).