Чемпіонат району з футболу

Минулого тижня відбувся завершальний тур першого кола чемпіонату району з футболу. Дев‘ятий тур відзначився перемогами двох лідируючих команд, першими набранами очками ФК «Клішківці» та незавершеною грою в Круглику.

Результати ігор:

«Клішківці»–«Долиняни» – 4:2; «Круглик»–«Данківці» (м. Хотин) – (матч припинено на 87-й хвилині при рахунку 0:1); «Недобоївці» (м. Хотин)–«Рукшин» – 2:3; «Колінківці»–«Грозинці» – 5:2.

Турнірне становище:

«Рукшин» – 20 очок, «Колінківці» – 19, «Круглик» – 10, «Данківці» – 10, «Комфорт» – 9, «Недобоївці» – 7, «Грозинці» – 5, «Клішківці» – 3, ««Долиняни» – 1 очко.

Кращі бомбардири:

Іван Лазарь («Колінківці») – 8 голів, Михайло Білик («Грозинці») – 7, Дмитро Унгурян («Колінківці») – 7, Ігор Мігалатюк («Колінківці») – 6, Ігор Чинчик («Рукшин») – 6 голів.

Наразі залишається зіграти 4 пропущені та один перерваний через зливу матчі. Уже в неділю, 16 липня, відбудуться ігри «Данківці»–«Недобоївці», «Клішківці»–«Круглик», «Долиняни»–«Комфорт».

* * *

Завершилася перша половина змагань у чемпіонаті району з футболу серед юнацьких команд. Після перших двох кіл (усього 4) упевнене лідерство захопила рукшинська команда. Переможець останніх трьох розіграшів здобув шість перемог з шести можливих і впевнено прямує до четвертого тріумфу.

«Рукшин» – 18 очок, «Олімпік» – 10, «Дністер» – 7, «Колінківці» – 0 очок.

Іван Вальчук («Рукшин») – 8 голів, Роман Придрик («Рукшин») – 8, Роман Берсан («Дністер») – 6.