Звітуємо по податку на прибуток по-новому!

17.01.2018 12:01

Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області повідомляє, що Законом України № 2245 від 07.12.2017р. було внесено зміни до Податкового кодексу України в частині оподаткування податком на прибуток підприємств, а саме:
Ст.49 викладено в новій редакції та доповнено пункт 49.18. підпунктом 49.18.6, відповідно до якого, податкові декларації з податку на прибуток подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на прибуток для податкової декларації, яка розраховується наростаючим підсумком за рік, - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Також внесено зміни до пункту 49.19 відповідно до якого якщо податкова декларація за квартал, півріччя, три квартали або рік розраховується наростаючим підсумком на підставі показників базових податкових періодів, з яких складаються такі квартал, півріччя, три квартали або рік (без урахування авансових внесків), згідно з відповідним розділом цього Кодексу, зазначена податкова декларація подається у строки, визначені пунктом 49.18 цієї статті для такого базового звітного (податкового) періоду, крім податкової декларації з податку на прибуток, яка розраховується наростаючим підсумком за рік.
Таким чином, граничний термін звітування по податку на прибуток за 2017р. для всіх категорій платників (квартальна та річна форма звітності) - 01.03.2018р.
Інформація надається для врахування в роботі та інформування платників податків.

Повідомляє Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій  області .