Працюй в Україні: з початку року роботодавці області подали 12,8 тис. вакансій

20.11.2017 11:37

Протягом січня-жовтня 2017 року до Чернівецької обласної служби зайнятості звернулось 2,5 тис роботодавців, які подали відомості про 12,8 тис вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році. Так, кількість вакансій збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 8%,  інформують в обласному центрі зайнятості.

У службі зайнятості підкреслили, що з огляду на активізацію економічних процесів у державі, в Україні розпочинається соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України. Організатором проекту виступила Служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту по всій Україні будуть відбуватись інформаційні заходи, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на великих підприємствах області.

За січень-жовтень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння державної служби занятості, становить 10,2 тис. При цьому, 42% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Крім того, 2,2 тис  осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у січні-жовтні 2017 року за сприяння державної служби зайнятості 3,2 тис. безробітних проходили професійне навчання.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 14% (на 1 тис.) та становила 5,5 тис.