З початку року на пожежах загинули 12 буковинців

17.01.2017 15:18

Через морози краяни масово застосовували додаткові засоби обігірву. Тож в області загалом, та Хотинському районі зокрема, зросла кількість пожеж.

Як поінформував начальник управління цивільного захисту населення ОДА Олексій Гайдай, наразі стан пожежної безпеки в області залишається складним. Так, з початку 2017 року на території Чернівецької області зареєстровано 59 випадків пожеж, внаслідок яких загинуло 12 осіб. Торік за відповідний період в області внаслідок пожежі загинула 1 особа, повідомляється на сайті облдержадміністрації.

«Найчастіше пожежі траплялися внаслідок недотримання правил пожежної безпеки, у тому числі, при користуванні вогнем, пічним опаленням, внаслідок неправильної експлуатації обігрівальних приладів», – зазначив посадовець. – Внаслідок несприятливих погодних умов, що мали місце на території області, а саме, пониження  температури повітря, збільшилось використання пічного опалення серед населення та додаткових засобів обігріву».

Для зменшення кількості пожеж та запобігання загибелі людей на пожежах у зимовий період Управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області вживається низка заходів. Серед населення області, зокрема,  серед соціально незахищеної категорії громадян, людей похилого віку, родин, які потребують соціальної підтримки,рятувальниками проводиться профілактично-роз’яснювальна робота, безпосередньо із виїздом до їх господарств.

За даними Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області, з початку цього року пожежно-рятувальними підрозділами здійснено 122 виїзди на об’єкти по сигналу тривоги. Вдалось врятувати 7 осіб.

На Хотинщині у пожежі з початку року загинули двоє осіб.