Від реалізації цигарок та алкоголю – понад мільйон гривень до бюджету

27.06.2017 15:28

Акцизний податок на Хотинщині – понад 2 мільйони


Новоселицька ОДПІ повідомляє, що за 5 місяців цього року від платників Хотинщини надійшло 2033 тис. грн акцизного податку з підакцизних товарів (103%  від запланованого).
Тільки у травні суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної та оптової торгівлі підакцизними товарами, сплатили до бюджету 112,3 тис. грн, у тому числі: від реалізації тютюнових виробів 60,9 тис., пива – 22,9 тис. грн, алкогольних напоїв та пива – 28,5 тис. грн.
Також податківці наголошують, що Міністерство фінансів України затвердило зміни до:
- форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку (наказ від 24.04.2017 №451).
- форми акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального (наказ від 24.04.2017 р. №452).
Суттєві зміни стосуються додатку 6 «Розрахунок суми акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів», який відтепер повинен заповнюватися окремо для кожної адміністративно-територіальної одиниці, у межах якої знаходяться місця здійснення реалізації підакцизних товарів (було – окремо для кожного місця їх реалізації) з обов’язковим зазначенням відповідного коду органу місцевого самоврядування за КОАТУУ. Згідно із змінами, розділ II вказаного додатку заповнюватиметься платниками податку при виправленні або уточненні показників звітності за податкові (звітні) періоди до 1 січня 2017 року при здійсненні роздрібної торгівлі пальним.
Крім того, новаціями визначено, що при поданні звітності за податкові періоди із 1 січня 2017 року значення рядка «Усього за розділами I і II» додатку 6 має дорівнювати значенню рядка «Усього» розділу I.                   
Платники акцизного податку вперше подають декларацію акцизного податку з урахуванням змін, (наказ №451), не пізніше 20 серпня цього року за звітний період – липень 2017 року.
Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області.