В області діє програма відшкодування за «теплими» кредитами

06.02.2018 21:06

Про стан впровадження в області енергоефективних заходів розповіли на прес-конференції начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Левченко та начальник відділу кредитування Філії Чернівецького обласного управління АТ «Ощадбанк» Інна Шовкопляс.

 «У 2017 році в області діяла Регіональна програма часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами, що надаються  фізичним  особам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам Чернівецької області на заходи з підвищення енергоефективності. Згідно неї, було передбачено суму відшкодування в розмірі 500 тис.грн. з обласного бюджету, виділено 200 тис.грн», – зазначив О. Левченко.

За його словами, торік на Буковині видано 459 «теплих кредитів», сума відшкодування з обласного бюджету становила 172,8 тис.грн. відповідно до угоди про співпрацю з Філією Чернівецького обласного управління АТ «Ощадбанк України».

Також він повідомив про те, що затверджено аналогічну регіональну програму на заходи з підвищення енергоефективності на 2018 -2019 роки. На зазначені цілі передбачено 2780 тис.грн., виділено 500 тис.грн.

Інна Шовкопляс відзначила, що згаданою Програмою на видачу кредитів на впровадження енергоефективних заходів можуть скористатися виключно мешканці Чернівецької області.

Джерело - Чернівецька ОДА.